Wycieczka "Poznajemy naszą gminę - miejsca zamieszkania naszych szkolnych kolegów"

Dnia 23.09.2015 r. wszyscy uczniowie klas pierwszych udali się na wycieczkę pod hasłem "Poznajemy naszą gminę - miejsca zamieszkania naszych szkolnych kolegów". W czasie trwania wycieczki dzieci poznały kolejno wszystkie miejscowości w naszej gminie, z których do naszej szkoły dojeżdżają inni uczniowie. Byliśmy w Narożnikach, Goli, Tarnowie, Faustynowie, Terespolu, Goździnie i Elżbiecinach. Po drodze wstąpiliśmy do parku w Rakoniewicach. Tam szukaliśmy pierwszych oznak jesieni i bawiliśmy się na placu zabaw. Na zakończenie miło spędziliśmy czas na boisku sportowym.
Wycieczka była bardzo ciekawa, a dzieci były pod wrażeniem jak duża i ładna jest nasza gmina.

Dodano: 27.09.2015 / Autor: Małgorzata Gzik