V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 25 września 2015 r. w naszej szkole obchodzono V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji było przypomnienie sobie zasad mnożenia. Z tej okazji w holu szkoły powstała gazetka. Został ogłoszony konkurs na plakat związany z tabliczką mnożenia:

• I miejsce Aleksandra Nadobnik kl. 5d

• II miejsce Martyna Kostera kl. 4a

• III miejsce Zuzanna Rosolska kl. 4a

W tym dniu młodsi przepytywali starszych kolegów i nauczycieli zgodnie z mottem: "Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają".  Patrole Egzaminacyjne przeszły po szkole przeprowadzając krótkie egzaminy w klasach. Uczniowie mieli  również szansę  sprawdzenia swojej wiedzy na dużych przerwach. Zainteresowanie było ogromne, bo do egzaminu przystąpiło 226 osób. Niestety tylko 116 osób zdało egzamin i otrzymało tytuł EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA. Gratulujemy! Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Dodano: 29.09.2015 / Autor: Katarzyna Hofman