Uzależnia mnie tylko sport

Pot, łzy i zmęczenie ....... tego na spotkaniach "Uzależnia mnie tylko sport" nie znajdziecie:) Jedyne co nam zawsze towarzyszy to zdrowa rywalizacja i dużo śmiechu!! Sztafety z Rakoniewic - uczeń i rodzic - w edycji jesiennej były nie do pokonania i w łącznej kwalifikacji w grupie II czyli klas I - III zdobyły I miejsce! Przyczynili się do tego uczniowie: Wojciech Sudzik (Ib), Nikodem Stempin (Ic), Wojtek Kaczmarek (IIa), Wiktoria Stempin (IIb), Wojciech Kmiecik (IIc), Kacper Lehnhard (IIf), ), Nikola Kupka (IIIb), Nikodem Kupka (IIIb), Wiktoria Rosolska (IIIc), Jan Wieczorek (IIId), Eliza Zuzak (Grodzisk Wlkp.). Jeszcze raz gratuluję!!                                                                                                                                                       Żałujemy tylko, że nie było nikogo z klas IV - VI i gimnazjum:( Pamiętajcie, że możecie dołączyć się w edycji wiosennej. Tylko uważajcie, bo spotkania z tymi wszystkimi fantastycznymi ludźmi naprawdę uzależniają:)

uzależniona

Linda Michalska