Złote sztafety!

Dnia 26 września br. w Rostarzewie odbyły się pierwsze zawody sportowe: Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe. W zawodach uczestniczyły szkoły podstawowe i gimnazja z gminy Rakoniewice: Rostarzewo, Jabłonna, Ruchocice, Łąkie oraz Rakoniewice. Zespoły składały się z 10 uczniów. W szkołach podstawowych startowało 5 chłopców i 5 dziewcząt, a w gimnazjach osobno 10 dziewcząt i 10 chłopców. Trasa biegu sztafetowego wynosiła 800 m i 1000m.

Zarówno w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsca i  tym samym uzyskali prawo reprezentowania naszej gminy na szczeblu powiatowym. Opiekunami grup byli nauczyciele wf: p. Beata Mrozek, p. Maciej Wawrzyński oraz p. Maciej Świtała.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Składy zespołów na Mistrzostwach Gminy:

Szkoła Podstawowa: Andrys Anna, Błażyńska Natasza, Borowczak Norbert, Franecki Jan, Jabłońska Zuzanna, Konieczny Sylwester, Leśnik Bartosz, Lewandowski Patryk, Nowak Paulina, Roesler Jan, Sobańska Maria

Gimnazjum dziewczęta: Baranowska Łucja, Biniak Oliwia, Brojakowska Julia, Jokiel Julia, Kowala Patrycja, Lachowicz Sylwia, Machnicka Kinga, Pawliczak Julia, Ratajczak Aleksandra, Sobańska Julia, Szczepaniak Antonina, Tomiak Dorota

Gimnazjum chłopcy: Nadobnik Mikołaj, Sobański Mateusz, Konieczny Norbert, Nowacki Jakub, Olszak Adam, Rożek Cezary, Rosolski Hubert, Wurst Jakub, Mrozek Daniel, Kalemba Jan

Maciej Świtała

Dodano: 06.10.2015 / Autor: Maciej Świtała