Dycha Drzymały

”Dycha Drzymały" weszła już na stałe do kalendarza biegaczy i od pięciu lat przyjeżdżają na tą imprezę fani biegania, ale również amatorzy dobrej zabawy. Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Rakoniewicach jak co roku pomagał w organizacji tej imprezy i jak zwykle usłyszeliśmy od uczestników wiele pochwał i słów uznania:) Przy okazji odbywała się zbiórka pieniędzy dla niektórych uczniów naszej szkoły, którzy chorują na nowotwory. Można było kupić przepyszne ciasto, upieczone przez rodziców naszych uczniów, pomalować sobie twarz lub kupić balony. Każda złotówka wydana u naszych uczniów, na pewno będzie dobrze spożytkowana i wszyscy, którzy włączyli się w tą akcję, mogą mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas w niedzielę: serdecznie dziękujemy:) Oczywiście w następnym roku liczymy na więcej:)

Dodano: 08.10.2015 / Autor: Linda Michalska