Światowy Dzień Monitoringu Wody

Kolejny raz  nasza szkoła a dokładniej jej reprezentanci  - klasa 6a pod opieką nauczycielki przyrody p.Katarzyny Leciejewskiej wzięła udział w wydarzeniach związanych ze Światowym Dniem Monitoringu Wody. W piątek 9 października udaliśmy się do parku w Rakoniewicach. Nad pracą uczniów czuwał również przedstawiciel firmy Agri Plus, który zaopatrzył nas w twarzowe koszulki oraz zestawy do wykonywania badań w terenie. Uczniowie pomimo niesprzyjającej aury z entuzjazmem zabrali się do pracy - samodzielnie pobierali próbki wody i dokonywali ich oceny według otrzymanych wzorców.Zobaczcie jak się  bawiliśmy a zarazem zdobywaliśmy nowe doświadczenia. Dziękujemy Dyrekcji Naszej Szkoly za wsparcie i pomoc w organizacji.

Dodano: 14.10.2015 / Autor: Katarzyna Leciejewska