Lekcje Zumby

W naszym gimnazjum zwracamy uwagę na to, aby lekcje wychowania fizycznego były prowadzone w sposób atrakcyjny dla uczniów.

Tym razem do naszej szkoły zaprosiłam naszą byłą absolwentkę, Dominikę Mądrą, która poprowadziła zajęcia Zumby. Dominika jest instruktorem Fitness, studentką Biologii i Akademii Wychowania Fizycznego. Ponadto prowadzi zajęcia dla kobiet. Zumba  jest  ostatnio hitem wśród wszystkich klubów fitness w Polsce. W zajęciach wzięły udział klasy III Gimnazjum. Młodzież podczas zajęć poznała podstawowe kroki taneczne, a także wykonała kilka tanecznych utworów w rytmie Zumby. Było naprawdę świetnie! Zarówno dziewczyny  jak i chłopcy byli zmęczeni, ale zadowoleni z poznanych efektów tańca. Oczywiście zaprosiliśmy Dominikę na kolejne zajęcia i będą one odbywały się systematycznie przynajmniej raz w miesiącu.

Beata Mrozek

Dodano: 19.10.2015 / Autor: Beata Mrozek