Niepokonane Sztafety z naszej szkoły

Kolejne zawody i nasi uczniowie potwierdzili swoją wysoką formę.

Dnia 10 października 2015 r. w Wielichowie odbyły się  Powiatowe Mistrzostwa Sztafetowe w Biegach Przełajowych. W zawodach uczestniczyły szkoły podstawowe i gimnazja z całego powiatu grodziskiego: Wielichowo, Grodzisk Wlkp., Granowo, Kamieniec oraz Rakoniewice. Zespoły składały się z 10 uczniów. W szkołach podstawowych startowało 5 chłopców i 5 dziewcząt, a w gimnazjach osobno 10 dziewcząt i 10 chłopców.

W kategorii gimnazjów uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsca, w kategorii szkół podstawowych drugie miejsce i  tym samym uzyskali prawo reprezentowania naszego powiatu na wojewódzkich Mistrzostwach Wielkopolski w Poznaniu.

Opiekunami grup byli nauczyciele wf: p. Beata Mrozek, p. Maciej Wawrzyński oraz p. Maciej Świtała.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Składy zespołów na Mistrzostwach Powiatu:

Szkoła Podstawowa: Patrycja Pawliczak, Błażyńska Natasza, Borowczak Norbert, Franecki Jan, Jabłońska Zuzanna, Konieczny Sylwester, Leśnik Bartosz, Lewandowski Patryk, Nowak Paulina, Roesler Jan, Sobańska Maria

Gimnazjum dziewczęta: Baranowska Łucja, Biniak Oliwia, Brojakowska Julia, Jokiel Julia, Karolina Pawłowska, Lachowicz Sylwia, Machnicka Kinga, Pawliczak Julia, Ratajczak Aleksandra, Sobańska Julia, Szczepaniak Antonina, Tomiak Dorota

Gimnazjum chłopcy: Nadobnik Mikołaj, Sobański Mateusz, Konieczny Norbert, Olszak Adam, Rożek Cezary, Rosolski Hubert, Wurst Jakub, Mrozek Daniel, KalembaJan, Aleksander Tomiak

Dodano: 19.10.2015 / Autor: Beata Mrozek