Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 13.10.15r. przeprowadzony został Finał Wojewódzki XVII WIMS w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Gimnazjady i Licealiady. W zawodach wzięło udział 37 sztafet w kategorii szkół podstawowych, 76 sztafet w kategorii gimnazjów i 56 sztafet w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury zawodnicy wykazali się dużą determinacją i wolą walki.

Już sam udział w imprezie był dużym wyróżnieniem , ponieważ wyjazd na Mistrzostwa Województwa uwarunkowany był zdobyciem złotego medalu na Mistrzostwach Powiatu w Wielichowie . Nasi uczniowie ze szkoły podstawowej oraz  z gimnazjum spełnili te warunki i godnie zaprezentowali się w finale. Drużyna chłopaków z gimnazjum zajęła bardzo wysokie 24 miejsce, natomiast dziewczyny uplasowały się na 34, a szkoła podstawowa na 37 miejscu.

Składy zespołów na Mistrzostwach Województwa:

Szkoła Podstawowa:  Błażyńska Natasza, Borowczak Norbert, Franecki Jan, Jabłońska Zuzanna, Konieczny Sylwester, Leśnik Bartosz, Lewandowski Patryk, Nowak Paulina, Roesler Jan, Sobańska Maria, Pawliczak Patrycja

Gimnazjum dziewczęta: Baranowska Łucja, Biniak Oliwia, Brojakowska Julia, Jokiel Julia, Kowala Patrycja, Lachowicz Sylwia, Machnicka Kinga, Pawliczak Julia, Ratajczak Aleksandra, Sobańska Julia, Tomiak Dorota

Gimnazjum chłopcy: Nadobnik Mikołaj, Sobański Mateusz, Konieczny Norbert, Nowacki Jakub, Olszak Adam, Rożek Cezary, Rosolski Hubert, Wurst Jakub, Mrozek Daniel, Kalemba Jan

Maciej Świtała

Dodano: 19.10.2015 / Autor: Maciej Świtała