Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej i w Piłce Ręcznej

     Dnia 18 grudnia br. w Hali Sportowo – Widowiskowej w Rakoniewicach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej i w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych w kategorii chłopców i dziewcząt. Do Mistrzostw w Piłce Siatkowej przystąpiły szkoły podstawowe  z Rakoniewic i Jabłonny. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęły uczennice naszej szkoły, a w kategorii chłopców uczniowie z Rakoniewic uplasowali się na drugim miejscu.

    Natomiast do Mistrzostw w Piłce Ręcznej przystąpiły szkoły z Rakoniewic i Ruchocic w kategorii dziewcząt oraz z Rakoniewic i Jabłonny w kategorii chłopców. Zarówno uczniowie i uczennice z naszej szkoły zajęli pierwsze miejsca uzyskując tym samym prawo reprezentowania gminy na szczeblu powiatowym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunami grup byli p. Wioletta Wróblewska i p. Maciej Świtała.

 Szkołę reprezentowali:

 Dziewczyny: Maria Sobańska, Aleksandra Szałek, Paulina Franecka, Maria Kozdęba, Maja Bernad, Wiktoria Biegaj, Natalia Muszyńska, Maria Wróblewska, Weronika Szyper, Julia Tomczak, Joanna Litwińska, Martyna Zwanzig;

 Chłopacy: Jakub Andrzejewski, Filip Bąk, Cezary Franecki, Jan Franecki, Łukasz Konieczka, Marcel Kostera, Mateusz Leśnik, Bartosz Leśnik, Patryk Lewandowski, Adam Nowacki, Cezary Szczygieł, Wojciech Tomiak, Mateusz Wieczorek.

 

Dodano: 31.12.2015 / Autor: Maciej Świtała>> Zobacz wszystkie artykuły.Wszystkie prawa zastrzeżone dla Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego
ul. Nowotomyska 1, 62-067 Rakoniewice

projekt i wrdożenie: amrstudio.pl