XXIV Finał WOŚP to już historia…

XXIV Finał WOŚP przeszedł już do historii. W tym roku udało nam się przeprowadzić Finał w dość dobrej pogodzie. Przygotowania do Finału rozpoczęliśmy od zarejestrowania Sztabu. A później już się potoczyło… Nauczyciele naszej szkoły starali się pozyskać jak największą liczbę sponsorów i rzeczywiście stanęli na wysokości zadania. Mieliśmy całe grono darczyńców. W wydarzenie to aktywnie włączyli się uczniowie naszej szkoły. Nie żałowali wolnego czasu i wysiłku fizycznego, aby pomóc przy organizowaniu Finału. Wyjątkowo w tym roku dopisała publiczność, która hojnie umieszczała datki w puszkach kwestarskich. Pięknie prezentowała się kawiarenka, która w tym roku została umieszczona w łączniku szkoły i sali widowiskowo-sportowej. Jak mówili nasi goście – można tu w bardzo nastrojowej atmosferze napić się kawy i skosztować pysznych ciast upieczonych przez rodziców naszych uczniów. Sama sala została też pięknie udekorowana czerwonymi serduszkami. Każdy niezależnie od wieku mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi pięknie prezentowali się z wymalowanymi twarzami. Mogli poskakać po dmuchanym pociągu, czy też skryć się w jego wnętrzu- sponsorem był p. Bogdan Schulz. Dziękujemy. Można było podziwiać piękne tańce, występy perkusistów i najmłodszych przedszkolaków. Dziękujemy panu Styczyńskiemu, który, zaprezentował swój zespół perkusistów „ Szopen” z Kamieńca. Dziękujemy pani Lindzie Michalskiej, która bez tremy, doskonale prowadziła całą imprezę. Dziękujemy Szkole Tańca „Latina” z Wolsztyna, Szkole Tańca „Hajdasz” które okazały wielkie serca racząc nas wspaniałymi tańcami. Dziękujemy wszystkim SPONSOROM, DARCZYŃCOM naszej imprezy- bez Waszego wsparcia ten Finał nie doszedłby do skutku. Oczywiście otrzymacie Państwo od nas specjalne podziękowania. Gorące podziękowanie kieruję do pani Joanny Komasy, pracownicy Nadobrzańskiego Banku Spółdzielczego. Dziękuję za wielką życzliwość i pomoc przy przeliczaniu pieniędzy. Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. za darowanego i wylicytowanego Pyrka-maskotkę. Dziękujemy naszym strażakom z OSP Rakoniewice- którzy ofiarnie przez cały dzień uczyli pierwszej pomocy przedlekarskiej, wozili naszych najmłodszych samochodem strażackim, ufundowali dwie wejściówki na ćwiczenia ze strażą pożarną. Dziękujemy za okazaną pomoc z-cy naczelnika OSP Rakoniewice Grzegorzowi Marciniakowi. Dziękujemy pracownikom Urzędu Miejskiego Gminy Rakoniewice za zebrane pieniądze i ufundowany odkurzacz. Panu burmistrzowi Gerardowi Tomiakowi za przekazane na licytację dwóch olejnych obrazów. Pani D. Chałupce za przekazany na licytację obraz. Dziękujemy p. Marcinowi Dudziakowi za przekazany na licytację piękny szezlong. I w końcu dziękujemy panu posłowi Killionowi Munyamie za ofiarowane na licytację dwie wejściówki do Sejmu RP. Wszyscy pamiętamy, jaki był cel tegorocznego Finału. Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc naszych seniorów i najmłodsze dzieci potrzebujące pomocy. Na koniec : wpłacamy na konto WOŚP 11. 891.60. Wszystkim raz jeszcze dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że orkiestra grać będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej. Na koniec prezentujemy całą galerię zdjęć z WOŚP 2016 z hali widowiskowo-sportowej w Rakoniewicach i listę sponsorów.

Oto lista sponsorów XXIV Finału ( wg kolejności wpływania darów):

• Izabela, Bogdan Schulz

• Nadleśnictwo Wolsztyn i Grodzisk Wlkp

• Kazimierz, Krzysztof, Mariusz Wróblewscy

• Killion Munyama

• Poradnia Dietetyczna „ Dobra Kaloria” Elżbieta Manyama

• Jan Litwiński Transport-Drzymałowo

• Artur Kowalski firma „Artik”

• Mariusz Fornalski

• Sławomir Dudziak

• Danuta Krzysztof Posadzy

• Szczepan Nowaczyk