"Apteka chemią stoi"

Tradycyjnie już w naszej szkole odbyły się zajęcia ćwiczące praktyczne umiejętności
w wykonywaniu doświadczeń. Pracownicy Centrum Małej Skali w Toruniu przeprowadzili zajęcia z uczniami klas 6 SP ora 1 i 2 Gimnazjum. Tegoroczne zajęcia odbywały się pod hasłem "Apteka chemią stoi". W ramach spatkania społeczność uczniowska uczestniczyła w warsztatach laboratoryjnych, badając właściwości gazów, składników powietrza oraz brała udział w pokazie  efektownych doświadczeń chemicznych przeprowadzanych metodą "science show". Wszyscy z dużym zaangażowaniem wykonywali  doświadczenia. Nad wszystkim czuwały pani K. Leciejewska i pani  W. Rubczyńska. Szczególne podziękowania składamy Dyrekcji szkoły za życzliwość i pomoc w przygotowaniu.

Dodano: 14.04.2016 / Autor: Katarzyna Leciejewska