" Zielone Ludki 1" - klasa IIIc " AKTYWNIE PO ZDROWIE"

Klasa IIIc  od września do maja brała udział w konkursie organizowanym przez BOŚ.

Zrealizowaliśmy 5 etapów konkursu "Zdrowo jem, więcej wiem". Poszczególne etapy konkursu dotyczyły zdrowego stylu życia. Każdy etap konkursu składał się z 5 zadań, którego sumiennie realizowaliśmy w określonych terminach. Efekty naszej pracy opisane z dokumentacją fotograficzną przesyłaliśmy do organizatora konkursu. Efektem naszej pracy jest szeroka wiedza prozdrowotna, którą dzieliliśmy się z przedszkolakami. Jak do tej pory uzyskaliśmy wysokie lokaty. Końcowe ogłoszenie wyników konkursu w czerwcu. To była radosna przygoda pełna wiedzy, którą już wdrażamy w nasze życie. Klasa III c - dobrze wie co je. Obszerną fotorelację można zobaczyć  na stronie internetowej przedszkola. W imieniu uczniów i swoim serdecznie dziękuję rodzicom za współpracę i pomoc, serdeczne podziękowania składam  również pani  M. Wołk wychowawczyni grupy " Niedźwiadków".

Dodano: 08.05.2016 / Autor: Łucja Glapa