KonkursQR

Dnia 19 maja w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny dla klas czwartych pod hasłem"Czwartaki kody skanują i zadania rozwiązują". Dwóch uczniów z każdej klasy najpierw otrzymali kartkę z zadaniami z kolejnością wykonywania działań. Wyniki  oznaczały numer klasy na której drzwiach przyczepiona była kartka z kodem QR. Uczestnicy musieli zeskanować kod, pod którym było ukryte zadanie tekstowe, no i oczywiście je rozwiązać. W szkole było ukrytych pięć kodów QR. Uczniowie musieli wykonać wszystkie zadania. Liczyła się poprawność rozwiązywania, ale też czas. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja klasy 4c, drugie miejsce zajęła drużyna klasy 4b, trzecie drużyna klasy 4a. Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w innych konkursach.

Dodano: 06.06.2016 / Autor: Katarzyna |Hofman