Aktywne wakacje

W dniach 04.-08. lipca na boisku wielofunkcyjnym Orlik uczniowie z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Rakoniewicach wzięli udział w zajęciach sportowych w ramach Aktywnych Wakacji 2016. Celem zajęć było m.in. dostarczanie wzorców promujących zdrowy i bezpieczny sposób spędzania czasu wolnego, sprawdzenie własnej sprawności fizycznej przez udział w konkurencjach sprawnościowych, a także kulturalne i sportowe zachowanie podczas rywalizacji i współpraca w zespole. W zajęciach wzięło udział ponad 20 uczniów w różnym wieku. Nie zabrakło również dziewczyn, które w rywalizacji z chłopakami walczyły jak równy z równym. Na zakończenie rozegrano turniej piłkarski, a w nagrodę wszyscy otrzymali słodki upominek. Zajęcia prowadził p. Maciej Świtała.

Dodano: 17.07.2016 / Autor: Maciej Świtała