Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 11.10.2016r. w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. Powiat grodziski reprezentowali uczniowie naszej szkoły, którzy w minioną sobotę zdobyli złote medale na Mistrzostwach Powiatu. Drużyna składała się z 8 uczniów, z których każdy musiał pokonać dystans 800m. Uczniowie z naszej szkoły mimo bardzo trudnych warunków pogodowych zajęli wysokie 17 miejsce na 37 startujących drużyn. Gratulujemy i życzymy uczniom dalszych sukcesów sportowych.

Szkołę reprezentowali: Borowczak Norbert, Franecki Jan, Jenek Krzysztof, Konieczny Sylwester, Kupka Nikodem, Leśnik Bartosz, Leśnik Mateusz, Lewandowski Patryk, Walczak Jakub. Opiekunem był p. M. Świtała

Dodano: 17.10.2016 / Autor: Maciej Świtała