SPOTKANIE Z DYREKTORAMI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W dniu 09.03.2017r. w naszej szkole zorganizowano spotkanie z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych. Miało ono na celu prezentację szkół z naszego rejonu uczniom kończącym gimnazjum. Na spotkanie przybyli także rodzice uczniów. Po krótkim przywitaniu przez panią dyrektor swoją ofertę zaprezentowali nauczyciele i uczniowie ze szkół:

- Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wolsztynie

- Zespół Szkól Zawodowych w Wolsztynie

- Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Powodowie

- Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wlkp.

- Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.

Były krótkie filmiki reklamujące bogatą ofertę zawodów: ekonomicznych, gastronomicznych, hotelarskich, mechanicznych i budowlanych, a także licea ogólnokształcące. Po krótkiej prezentacji każdy z uczestników mógł podejść do wybranej szkoły i zadać pytania. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się szkoły z Grodziska Wielkopolskiego. Mamy nadzieję, iż główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniło oczekiwania przybyłych.

Dodano: 17.03.2017 / Autor: Katarzyna Pluskota