TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Luty i marzec to corocznie miesiące, w których nasi uczniowie uczestniczą w Turnieju Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM".

Eliminacja szkolne, które odbyły się w lutym, wyłoniły reprezantacje na etap gminny. Szkołę reperezentowali:

- grupa młodsza: Klaudia Napierała (IVb), Mateusz Gindera (Vc), Alicja Bosa (VIb)

- grupa starsza: Patryk Kaczmarek (IIc), Julia Zając (IIIa), Daria Gronostaj (IIIb).

Mateusz, Patryk i Daria zajęli czołowe miejsca w swoich grupach wiekowych i tym samym zyskali możliwość reprezentowania gminy Rakoniewice na szczeblu powiatowym.

16 marca na etapie powiatowym Mateusz Gindera (grupa młodsza) i Patryk Kaczmarek (grupa starsza) wywalczyli wysokie III miejsca. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodano: 28.03.2017 / Autor: Katarzyna Machnicka