Dzień wiosny

Z okazji pierwszego dnia wiosny, który przypadał 21 marca, wszystkie klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum musiały ozdobić klasę na kolor które wcześniej wylosowały. Następnie wyznaczone jury przeszło się po klasach i wybrało 3 najlepsze klasy w szkole podstawowej i gimnazjum. Wszyscy uczniowie bardzo dobrze się wykazali i klasy były na prawdę kolorowe. Kolejną częścią konkursu z okazji DNIA WIOSNY było ubranie się we wtorek (21.03) na wcześniej wylosowany kolor. Każdy uczeń w odpowiednim kolorze był następnym punktem, dodatkowo jeśli wychowawca przyszedł w tym kolorze uzyskiwało się kolejne 10 punktów. Ostatnim etapem wiosennego konkursu był top model ‘’Idzie wiosna’’ który polegał na przygotowaniu przynajmniej 2 stroi dla pana i pani WIOSNY. Wszystkie stroje były naprawdę niesamowite. Niestety wygrać mogły tylko 3 klasy. Po sumowaniu wszystkich punktów ogłoszono wyniki.

Tak też w szkole podstawowej na pierwszym miejscu znalazła się klasa IV B, na drugim natomiast VI B, a trzecie miejsce przypadło VI D, za to w gimnazjum pierwsze miejsce zajęła klasa III D, drugie klasa I A, a trzecie klasa II A.

Tego samego dnia odbył się również Turniej Matematyczny, który przeprowadziła pani Monika Kałek. Wszyscy uczestnicy mieli szanse obliczyć wylosowane przez nich zadania i podać prawidłową odpowiedź. Po zadaniu wszystkich pytań wyniki w szkole podstawowej wyglądały tak;

I miejsce – Alicja Bosa i Anna Chojnacka z klasy VIb

II miejsce – Kinga Kin i Dagmara Piosik z klasy IVb

III miejsce – Dominik Antkowiak i Marcel Krystek z klasy IVA

Natomiast w gimnazjum na podium trafili

I miejsce – Martyna Paliwoda i Julita Paliwoda z klasy II C Gim.

II miejsce – Szymon Bandel i Jakub Darcz z klasy III A Gim.

III miejsce – Dawid Kmiecik i Jakub Antkowiak z klasy III C Gim.

WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!

I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW