Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 klas I-III

WAKACJE!!!!!!!!! Wszystkim uczniom wielkie gratulacje za ciężką pracę!!!

Klasa Ia

                uczniowie wzorowi:

                                               Wojciech Anglart

                                               Mischel Gardynik

                                               Blanka Janowicz

                                               Franciszek Jeszke

                                               Alicja Kmiecik

                                               Laura Kortus

                                               Bartosz Marciniak

                                               Yelyzaveta Yanchuk

Klasa IIa

                uczniowie wzorowi:                                                                       

                                               Filip Adamczak                                                     

                                               Marta Antkowiak                                                  

                                               Marta Bronka

                                               Weronika Lepa

                                               Dobrosława Telesz

                                               Martyna Zboralska

 

                uczniowie wyróżnieni:

                                               Bartosz Kowalski

                                               Dominika Piosik 

Klasa IIb

                uczniowie wzorowi:                                                                      

                                               Hanna Furmanek                                                  

                                               Denys Kostevych                                                  

                                               Eliza Krystek                                                     

                                               Maja Linkiewicz

                                               Maria Mądra

                                               Martyna Przybylska

                                               Maja Świtała

                                               Milena Troszczyńska

 

                uczniowie wyróżnieni:


                                               Hubert Pacyna

                                               Wojciech Sudzik

                                               Marcel Wawrzynowicz

Klasa IIc

               uczniowie wzorowi:                                                                            

                                               Nadia Ast                                                           

                                               Jakub Bendowski                                                

                                               Laura Biniak                                                        

                                               Bartosz Gracz

                                               Tomasz Klyszczyński

                                               Aleksandra Lewandowska

                                               Anna Marciniak

                                               Damian Przybylak

                                               Karolina Rozumek

                                               Nikodem Stempin

                                               Mikołaj Szczygieł

                                               Zuzanna Wasila

                 uczniowie wyróżnieni:

                                               Jakub Gzik  

                                               Krzysztof Kulesza

                                               Natalia Kurowska

Klasa IId

                uczniowie wzorowi:                                                                       

                                               Emilia Biegańska                                                  

                                               Miłosz Dryka                                                  

                                               Maria Gołdyn                                                    

                                               Nicola Kaczmarek

                                               Oliwia Linkiewicz

                                               Marianna Marciniak

                                               Dawid Marciniak

                  uczniowie wyróżnieni:

                                               Oskar Marciniak

                                               Zofia Roesler 

                                               Maja Szałek

Klasa IIIa

                uczniowie wzorowi:                                                                        

                                               Dominika Bazan                                             

                                               Filip Gracz                                                         

                                               Larysa Jonas                                                     

                                               Bartosz Łysiak

                                               Maria Nowak

                                               Łukasz Piosik

                                               Liwia Przybyła

                                               Cezary Stachowiak

                uczniowie wyróżnieni:

                                               Maciej Bąk

                                               Mateusz Biskup

                                               Filip Fornalski

Klasa IIIb

                uczniowie wzorowi:                                                                      

                                               Julia Banach                                                  

                                               Maria Chojnacka                                            

                                               Emilia Matuszewska                                               

                                               Wiktoria Stempin                                         

                                               Martyna Wajs                                                                                                                                                                                              uczniowie wyróżnieni:   

                                               Wiktoria Błażyńska   

                                               Nadia Bocer

                                               Zofia Jaśniewicz     

                                               Natalia Nowacka     

                                               Magdalena Turała  

                                               Maja Woźna

Klasa IIIc

                uczniowie wzorowi:                                                                      

                                               Natalia Jurga                                                    

                                               Maria Kosicka                                             

                                               Oliwier Kubiak                                            

                                               Maksymilan Roguski                                       

                                               Zuzanna Wolnik                                           

                 uczniowie wyróżnieni:  

                                              Klaudia Balcerek 

                                              Mateusz Cichocki 

                                              Nikodem Gindera   

                                              Norbert Jonas   

                                              Wojciech Kmiecik

                                              Nadzieja Szczepaniak                                                                                                        

Klasa IIId

                uczniowie wzorowi:                                                                    

                                               Natasza Hausa                                              

                                               Bartosz Karubin

                                               Karina Rządkowska

                                               Julia Tomiak

                uczniowie wyróżnieni:

                                              Maria Kowalewska   

Klasa IIIe

                uczniowie wzorowi:                                                                     

                                               Oliwia Bartniczak                                           

                                               Zuzanna Dorosz                                              

                                               Magdalena Frąckowiak                                                     

                                               Joanna Gajewska                                               

                                               Marta Jaśniewicz                                         

                                               Amelia Kryś                                                

                                               Kornelia Kryś

                                               Maja Szczepankiewicz

                                               Julita Troszczyńska

                                               Ewelina Wieczorek

                uczniowie wyróżnieni:

                                               Amelia Bartkowiak 

                                               Piotr Frąckowiak

                                               Alan Nowacki

                                               Maja Popiołkiewicz

                                               Wojciech Sobański 

                                               Monika Szaferska 

Klasa IIIf

                uczniowie wzorowi:                                                                     

                                               Konstancja Gawron                                                          

                                               Gabriela Kostyra                                                           

                uczniowie wyróżnieni:     

                                               Natalia Cicha 

                                               Paweł Lorenc  

                                               Hubert Polowy                   

                                               Aleksandra Roszak                                               

 

 

UDANEGO WYPOCZYNKU ŻYCZĄ WSZYSTKIE PANIE Z KLAS I - III

Dodano: 06.07.2017 / Autor: Linda Michalska



>> Zobacz wszystkie artykuły.











Wszystkie prawa zastrzeżone dla Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego
ul. Nowotomyska 1, 62-067 Rakoniewice

projekt i wrdożenie: amrstudio.pl