Konkurs "List do taty"-SUKCES OLIWII !!!

W gronie wyróżnionych 4. edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego „List do taty”, organizowanego przez Senat Rzeczypospolitej  Polskiej, znalazła się uczennica kl. VI b Szkoły Podstawowej w Rakoniewicach  - Oliwia Górska.

18 września br. Oliwia,  wraz z rodzicami, została zaproszona na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 4 im. UNICEF  w Obornikach.

Senator Jan Filip  Libicki – koordynator konkursu  - wręczył Oliwii  list gratulacyjny i zaprosił do Warszawy. Wyjazd do stolicy odbędzie się prawdopodobnie na przełomie marca i kwietnia 2018 r.

Warto dodać, że w  konkursie wzięło udział 131 uczniów z 17 szkół. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 15 osób.

Życzymy Oliwii dalszych sukcesów i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy.

Dodano: 22.09.2017 / Autor: Magdalena Kaminiarczyk