Wyniki konkursu „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – rośliny pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych”

Mamy kolejny sukces naszych uczniów w  V edycji konkursu przyrodniczo-artystycznego „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – rośliny pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych”. Konkurs skierowany był dla uczniów klas IV-VI SP z województwa wielkopolskiego. Już po raz drugi nasi uczniowie zdobyli czołowe miejsca. Uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną lub napisać wiersz o wybranym organizmie zamieszkującym wielkopolskie parki krajobrazowe. II miejsce w kategorii rysunek zajęła Nikola Bogucka obecnie uczennica klasy 7a, II miejsce w kategorii wiersz zajął Aleksander Schulz z klasy 7a. Warto nadmienić, że ci sami uczniowie  w poprzednie edycji tego konkursu również zajęli odpowiednio II i III miejsce.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 7 grudnia 2017 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Laureatom gorąco gratuluję

Dodano: 10.10.2017 / Autor: Katarzyna Leciejewska