Dodano: 2024-04-30, Pociągiem do Wolsztyna - wycieczka klasy 1c

Klasa 1c wybrała się na wycieczkę do Wolsztyna. Na stacji PKP  Rakoniewice musieliśmy czekać ponad pół godziny na przyjazd pociągu... Opóźnienie było spowodowane zasłabnięcie podróżnej i oczekiwaniem na przyjazd karetki.
Dla większości dzieci była to pierwsza w życiu przygoda z podróżowaniem pociągiem. W Wolsztynie od razu poszliśmy do "Kina za Rogiem" na seans filmowy. Film dostarczył wiele radości. Później poszliśmy na lody, które bardzo smakowały, bo słońce mocno przygrzewało. Następnie poszliśmy nad Jezioro Wolsztyńskie, molo oraz plac zabaw i siłownię przy Falaparku. Obserwowaliśmy gęsi z młodymi oraz zjedliśmy drugiego loda. Pełni wrażeń wróciliśmy pociągiem do Rakoniewic. Polecamy  ten sposób podróżowania i życzymy wszystkim udanej majówki.

Celestyny, Iwony, Piotra