Dodano: 2017-07-06, Wspaniały występ grupy „MOLEE” w Muzeum Pożarnictwa

Grupa Teatralna „MOLEE” („Młodzi Optymistyczni Ludzie EmanującyEnergią”) wspaniale zaprezentowała się w Muzeum Pożarnictwa podczas Gminnego Konkursu Teatralnego. Uczniowie wszystkich szkół naszej gminy przygotowali przedstawienia związane z Michałem Drzymałą. Występ grupy z Rakoniewic bardzo się podobał.

Przedstawienie z wielkim powodzeniem kilkakrotnie odegraliśmy również w naszej szkole  na „Scenie w piwnicy”. Dodatkową atrakcją był występ Emilki Kardasz, która pięknie zagrała na pianinie.

Sztukę pt. „Michał Drzymała” przygotowała grupa „MOLEE” w składzie:

Franciszek Heinrich, Daria Gronostaj, Julia Kuska, Oskar Muszyński, Maciej Stawiński, Monika Ratajczak, Klaudia Andrys, Agata Borowczak, Anna Widera, Alicja Horowska,    Filip Przybyła, Klaudiusz Kawala. Gościnnie wystąpili:  Dominik Antkowiak,  Jakub Wojtko oraz ochotnik wybrany spośród widzów. Reżyseria – Beata Adamczak.

Bazylego, Bernardyna, Krystyny