PRZYJACIEL SZKOŁY

Dnia 08.02.2024r. za współpracę, życzliwość, wsparcie oraz bezinteresowną oraz wieloletnią pomoc w podnoszeniu wiedzy prawniczej uczniów naszej Szkoły, honorowy tytuł "Przyjaciel Szkoły" otrzymał p. Sylwester Marciniak.

Przedszkole Rakoniewice

Dnia 14.10.2021r. za wieloletnią współpracę, pełnienie funkcji Przewodniczącej Rady Rodziców przez 14 lat oraz wspieranie naszej szkoły, honorowy tytuł "Przyjaciel Szkoły" otrzymała p. Agnieszka Linkiewicz-Mendel.

Przedszkole RakoniewicePrzedszkole RakoniewicePrzedszkole Rakoniewice

15.02.2019r. podczas obchodów Dnia Patrona, po raz pierwszy przyznany został honorowy tytuł „Przyjaciel Szkoły”. Dyrektor Szkoły Podstawowej
im. Powstańców Wielkopolskich w Rakoniewicach p. Bernadeta Bielec miała przyjemność wręczyć medale oraz akty nadania honorowego tytułu trzem osobom, które całym sercem związane są z naszą szkołą. Na miano przyjaciela zasłużyli: Burmistrz Rakoniewic dr Gerard Tomiak, Prezes Zarządu Amica Wronki p. Jacek Rutkowski oraz Dyrektor Działu Organizacji i Bezpieczeństwa
p. Henryk Szlachetka.

Przedszkole RakoniewicePrzedszkole RakoniewicePrzedszkole Rakoniewice

Dnia 09.01.2019 r. Rada Pedagogiczna naszej szkoły zatwierdziła
Regulamin nadania honorowego tutuły "Przyjaciel szkoły".

Sergiusza, Teofila, Zyty